Universal AC Adapter Input: 100-240V Output: 15-24V 90W(Max) ST-A-090-003V003AAT
In Stock15 in stock
Compare
SKU: Bin Location: WH10A: 03A
Category: All Departments
Description
- Universal AC Adapter Input: 100-240V Output: 15-24V 90W(Max)
- PN: ST-A-090-003V003AAT
Additional information
| Weight | 1.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 2 × 3 in |